Cestovatelský portál s netradičním pohledem na současnost a historii. Vyber místo, prozkoumej ho, naplánuj cestu a jdi přímo Za Nosem.

Podmínky soutěže

Soutěžící účastí v této soutěži potvrzuje, že je autorem fotografie nebo vlastníkem veškerých práv k poskytnuté fotografii.
Soutěžící je zodpovědný za to, že k poskytnuté fotografii nejsou spojena práva třetí strany, a že osoby nebo objekty na fotografii nebudou vznášet žádné požadavky související s použitím fotografie. Provozovatel portálu Za Nosem.cz není zodpovědný za tuto problematiku.
Fotografie musí být ve formátu JPG, TIF, GIF nebo PNG.
Velikost fotografie musí být v rozsahu 500kb - 3MB.
Portál Za Nosem.cz si vyhrazuje právo na vytvoření náhledu jednotlivých fotografií.
Provozovatel portálu si vyhrazuje právo nezařadit fotografii do soutěže, a to zejména u fotografií zobrazující vulgarismy.
Soutěžící souhlasí s použitím a veřejným vystavením poskytnuté fotografie v rámci portálu Za Nosem.cz a jeho dalších aktivit, a to vždy s uvedením poskytnuté přezdívky a poskytnutého popisu.
Soutěžící má povinnost poskytnout informace o své osobě pomocí registračního formuláře. Jedná se o přezdívku, jméno, příjmení, adresu, emailovou adresu, rok vytvoření fotografie a stručný popis každé fotografie. Pro potřeby soutěže bude zveřejněna pouze přezdívka a popis fotografií. Přezdívkou může být i jméno a příjmení.
Doba trvání soutěže je od 1.4.2017 do 31.12.2017.
Soutěžící se může účastnit této soutěže s maximálním počtem 2ks fotografií.
O vítězi této soutěže bude rozhodnuto hlasováním návštěvníků na portálu Za Nosem.cz.
Měsíční výhry budou uděleny redakcí portálu Za Nosem.cz, celková první tři místa soutěže budou vyhodnocena dle počtu hlasů.
Po skončení soutěže bude nejpozději do 14 dnů vyhlášeno pořadí a nejpozději do 1 měsíce odeslána výhra.

Odběr novinek

Najdete nás

 last usa 00000


Kudyznudy.cz - tipy na výlet